Bitka za vrh: Gorenje Velenje vs. Slovenj Gradec!

NOVICA 09.04.2024

Pridruži se bitki za vrh: Gorenje Velenje vs. Slovenj Gradec!

Ta vikend je več kot le igra, morda je odločitev o prvaku! V Velenje prihaja več kot 100 glasnih navijačev iz Slovenj Gradca, pripravljeni na šaleško - koroški derbi sezone. Ne zamudi zgodovinskega trenutka, postani del nepozabne podpore velenjskim fantom. Srečanje bogato s čustvi, strastjo in nepopustljivo borbo do zadnjega piska.

Pred tekmo vas čaka fan zone z obilico zabave, in kdo ve, morda boste prav za vikend domov odpeljali Audija! Vstopnice so že v prodaji https://rkgorenje.mojekarte.si/.../vstopnice-1179205.html... zagotovite si svojo in bodite del šampionske zgodbe!

Vabljeni!

Vir: RK Gorenje Velenje