Rezultati medobčinskega tekmovanja v streljanju s serijsko zračno puško

(04.12.2019)

V  sredo, 4.12.2019 je na strelišču strelskega društva Mrož Velenje potekalo medobčinsko tekmovanje v streljanju z zračno puško.

Na področno tekmovanje so se uvrstile ekipe: OŠ Gustava Šiliha (starejši učenci), OŠ Livada (starejše učenke), OŠ Gustava Šiliha (mlajši učenci / učenke), OŠ Bratov Letonja (cicibani / cicibanke).

Poleg omenjenih ekip so se na področno tekmovanje uvrstili še posamzeniki in sicer: Vid Ferlic, Lovro Kočevar Ribič, Lana Veternik, Katja Grudnik in Eva Sevčnikar.

Podrobnejše rezultate tekmovanja si lahko ogledate na POVEZAVI.

Vsem tekmovalcem čestitamo!