Razpis področnega tekmovanja v rokometu za dijake srednjih šol - Velenje, Koroška

(20.01.2022)

Objavljamo razpis področnega tekmovanja v rokometu za dijake srednjih šol iz Velenja in Koroške.

Tekmovanje bo predvidoma potekalo v četrtek, 20.1.2022 v Rdeči dvorani Velenje s pričetkom ob 9.30 uri.

Dodatne informacije si lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2021/2022.

Prijava ekip poteka preko spletne aplikacije "Šolska športna tekmovanja in prireditve".

Podrobnejši razpis si lahko ogledate na POVEZAVI.

Vsem dijakom želimo obilo športne sreče!