Šolski šport - Državno šolsko prvenstvo v judu za osnovne šole

NOVICA 06.06.2017

V Kopru je potekalo letošnje državno šolsko prvenstvo v judo za osnovne šole.

Na tekmovanju se je zbralo 170 judoistov iz 96 osnovnih šol iz cele Slovenije. Tekmovalci, ki trenirajo judo v svojih matičnih judo klubih, so tokrat za spremembo zastopali svoje osnovne šole.

Tekmovanja se je udeležilo šest judoistov iz Judo kluba Velenje. Najboljši rezultat je z drugim mestom dosegel Urh Štober, ki je zastopal CVIU Velenje. Tretje mesto je osvojil Miha Ciglar (OŠ KDK Šoštanj). Peto mesto je dosegel Jošt Vodovnik (OŠ Rečica ob Savinji). Na sedmo do deveto mesto sta se tokrat uvrstila Vid Jelaš (OŠ Nazarje) in Tjaž Medved (OŠ Livada Velenje). Pričakovana medalja enega od favoritov Urbana Kuharja (OŠ Gustava Šiliha Velenje) pa se tokrat izmuznila, saj je moral zaradi poškodbe predčasno končati tekmovanje.

Čestitamo!

Vir: Judo klub Velenje

Foto: Judo Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje Foto: Judo klub Velenje