Deskanje - Ravnjak v polfinalu snežnega žleba

NOVICA 07.09.2017

Cardrona na Novi Zelandiji je po tekmah snežnega parka za svetovni pokal gostila še preizkušnji v snežnem žlebu. Na sporedu so bile kvalifikacije, v katerih je imela Slovenija dva deskarja in dve deskarki.

Odličen nastop je uspel Tim-Kevinu Ravnjaku, ki je v drugi kvalifikacijski skupini z oceno 74.33 zasedel sedmo mesto, kar ga je popeljalo do polfinala, ki bo na sporedu danes ponoči po našem času. V moški konkurenci je slovenske barve branil še Tit Štante, ki je z oceno 24.66 zasedel 33. mesto. Pri dekletih sta nastopili Kaja Verdnik in Eva Kralj. Z ocenama 29.75 oziroma 28.75 sta se uvrstili na 24. in 25. mesto.

Vir: http://www.sloski.si