Karate - Kranj Open 2017

NOVICA 17.09.2017

V soboto, 16.9.2017, so se karateisti Karate kluba Rudar Velenje udeležili močnega mednarodnega turnirja v Kranju na katerem so bili klubi iz 5 držav (Slovenija, Hrvaška, Nemčija, Srbija ter Bosna in Hercegovina).

Članica Karate kluba Rudar Velenje Lana Hlišć je pokazala, da je odlično pripravljena in suvereno premagovala vse nasprotnice do finala ter zmagala tudi na koncu.

Malo manj sreče je tokrat imela naša članica Hana Pratnemer, ki je dobro začela in zmagala prvi krog, a nato tesno izgubila za 3. mesto in na koncu osvojila 5.mesto.

Čestitke obema puncama, ki sta dokazali da sta dobro pripravljeni.

V soboto, 23.9.2017, karateiste v Žalcu čaka pokalna tekma.