Nordijska kombinacija - Rok Jelen med deseterico

NOVICA 25.09.2017

S poletno sezono alpskega pokala so v nemškem Winterbergu končali mladi nordijski kombinatorci.

V Winterbergu se je poletni del alpskega pokala končal s tretjo in četrto tekmo, potem ko sta bili uvodni na sporedu v švicarskem Kanderstegu. V Nemčiji je za slovenski rezultat poletja v tem tekmovanja s sedmim mestom poskrbel Rok Jelen, potem ko se je tja prebil s četrtim časom teka, ko je bil po skokih na 21. mestu. Poletno sezono je včeraj zaključil s 17. mestom. Točke je osvojil še Gašper Brecl s 17. in 21. mestom. Skupno je Jelen končal na 12. mestu z 88 točkami.