Golf - DP za mladince do 14 let

NOVICA 26.09.2017

V soboto in nedeljo 23. in 24. 9., se je na igrišču Radenci odvijalo državno prvenstvo za mladince do U14. Vreme je sicer bilo prijetno vendar pa je dež v preteklih dneh naredil svoje in razmočeno igrišče je pošteno namučilo naše mlade nadebudne igralce golfa. Barve GK Velenje so v kategoriji U14 zastopali Arzenšek Rok, Fon Cafnik Aleš in Malek Lana, v kategoriji U12 Ernst Manca in v kategoriji U10 Lah Jurij. Pričakovanja naših mladincev so bila večja kot pa se je žal izšlo in očke so bile nekajkrat rahlo motne, tudi od staršev.... Tako je to pot na stopničkah stala samo Manca. Vendar smo prepričani, da znajo več in da bodo hitro pokazali na naslednjih tekmah, da zmorejo več. Nekaj tolažbe je za Aleša je bil hole in one na sedmi luknji in sicer je dosegel enako število udarcev kot tretje uvrščeni vendar je bil zadnji dan po številu udarcev za odtenek slabši...

Uvrstitve:
U14 dečki Fon Cafnik Aleš 4. mesto in Rok Arzenšek 6. mesto