Testiranje European Fitness Badge

NOVICA 28.11.2017

Športna zveza Velenje bo v sodelovanju s Športno unijo Slovenije izvedla testiranje European Fitness Badge, ki je namenjeno izključno rekreativnim športnikom.

Testiranje bo v torek, 5.12.2017, v Športni dvorani Mozirje s pričetkom ob 17.30.

Testiranje European Fitness Badge je novost na področju športa za vse na mednarodni ravni, ki pomaga pri motiviranju ljudi in podpori ljudem pri spreminjanju njihovih navad in uvajanju aktivnega življenjskega sloga in vključevanju manj aktivnih ljudi v redno telesno vadbo in športno aktivnosti.

Testiranje vključuje sedem različnih vaj za testiranje motoričnih sposobnosti, testiranje telesne drže in oceno telesne sestave. Na koncu prejme vsak udeleženec testiranja priznanje za nivo telesne pripravljenosti in individualno svetovanje s priporočili.

Pridružite se nam in s testiranjem preverite svojo pripravljenost in spremljajte napredek ob redni vadbi.

Testiranje je brezplačno.

Vabljeni!