ŠPORTNA ZVEZA VELENJE


“Winning isn’t everything, but wanting to win is.” — Vince Lombardi


Vid Vrhovnik za zaključek poletne sezone končal na 11. mestu

NOVICA 24.09.2018



Velenjska ekipa je v nedeljo nastopila bolje kot v soboto.Vid Vrhovnik je s 130 metri zasedal 13. mesto, v tesni seriji je imel 1:38 minute zaostanka.

Najboljšo trideseterico je zaokrožil Gašper Brecl s 118 metri in 3:09 minutami zaostanka za vodilnim. Obžej Jelen je na 34. mestu imel 3:22 minute zaostanka, Rok Jelen na 40. mestu 4:01 minute.

Prvi štirje so že prečkali cilj, z naslednjo skupino pa je v cilj pritekel Vrhovnik, ki je na koncu z zaostankom dobre pol minute zasedel odlično 11. mesto. Žal je nekaj malega, 11 sekund, tokrat do točk zmanjkalo v teku znova odličnemu Roku Jelenu, ki je osvojil 32. mesto, tik za njim je na 34. mestu končal Ožbej Jelen, Brecl je padel na 38. mesto.

Marjan Jelenko letos ni tekmoval zaradi poškodbe. 

 

Čestitamo!

Foto: SSK Velenje

Koledar dogodkov

Janja Garnbret predstavila 24-urni plezalni maraton za Botrstvo v športu

DOGODEK
Janja Garnbret bo v vlogi ambasadorke Botrstva v športu 22. in 23. avgusta pripravila edinstven športno-dobrodelni dogodek – plezalni maraton.