PODARI DEL DOHODNINE ŠPORTU

NOVICA 15.12.2020

Izberi svoje najljubše športno društvo ali organizacijo ter jim podari del svoje dohodnine. Vsak davčni zavezanec rezident namreč lahko nameni do 0,5 % dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu.

Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Donirate v naslednjih korakih:
1. Izpolnite vsa polja
2. Podpišite zahtevo
3. Potrdite strinjanje o obdelavi osebnih podatkov in pooblastilo za oddajo zahteve na pristojni finančni urad
4. Kliknite »ODDAJ ZAHTEVO«

OKS-ZŠZ se zavezuje, da bo pri uporabi osebnih podatkov v celoti upošteval veljavno zakonodajo, ki zagotavlja varstvo osebnih podatkov.

Obrazec za donacijo ter več informacij vas čaka na spletni strani.

Športna zveza Velenje / Olimpijski komite ZŠZ Slovenije