PKP 7: Nakup hitrih testov in sofinanciranje stroškov izvedbe PCR testiranja

NOVICA 19.01.2021

Na Olimpijskem komiteju Slovenije - Združenju športnih zvez so se v prejšnjem tednu obrnili na Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport z vprašanjem vezano za določbe PKP7, ki predvidevajo ukrep za podporo športu s sofinanciranjem stroškov nakupa hitrih testov na COVID-19 (HAGT) oz. s sofinanciranjem stroškov izvedbe PCR testiranja.

Danes so nas iz resornega ministrstva obvestili, da se z vprašanji ukvarjajo že dobra dva tedna. V odgovoru so zatrdili, da se trudijo, da bi zadevo čim prej razjasnili.

Takoj, ko bodo imeli končni odgovor na naša vprašanja nas bodo obvestili.

Do takrat priporočajo na OKS -ZŠZ, da upravičenci ne oddajajo izjav/zahtevkov na FURS.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!