[Atletika] Velenjski atleti odlični v Češči vasi

NOVICA 09.03.2021

V soboto, 6.3.2021 je v Češči vasi potekalo prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke. Velenjski atleti so se tekmovanja zelo razveselili in nanizali veliko dobrih rezultatov.

Jaka Grabner je v teku na 1500m zasedel 3. mesto, prav tako tudi Sandra Šmerc.

Bruno Šonc je zasedel 3. mesto v teku na 3000m. Odlično pa so se odrezali tudi Gal Golob, ki je zasedel 6. mesto v teku na 200m, Hana Marovt, ki je zasedla 5. mesto v teku na 400m in Tia Sulejmanović, ki je zasedla 4. mesto v skoku v daljino.

Tomaž Turinek pa je v teku na 400m za las zgrešil stopničke in z izenačenim rezultatom kot tretje urščeni, postavil odličen osebni rekord, ki zdaj znaša 49,66.

Čestitke vsem za odlične nastope!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje