Triatlon - David Pleše odlično začel sezono!

NOVICA 07.03.2022

Z uspešnim nastopom na IRONMAN 70.3 v Dubaju, kjer temperature že presegajo 30 stopinj Celzija, je začel sezono član Triatlon kluba Velenje David Pleše. Za polovičko ironmana je potreboval 3 ure, 45 minut in 18 sekund in zasedel odlično 8. mesto. Za njim je za skoraj štiri minute zaostal tudi olimpijski in svetovni prvak Norvežan Kristian Blummenfelt.

David je bil s startom v novo sezono zadovoljen, še posebej s plavalnim delom triatlona, kolesarski in tekaški del pa sta bila solidna. Pravi, da je motivacije za trening po prvem letošnjem nastopu še več.

Davidu čestitamo za uspešen nastop in mu želimo čim boljše razmere za trening pred tekmami v dolgem IRONMANU.

Vir: Triatlon klub Velenje

Foto: Triatlon klub Velenje