Pumpaj Slovenija to soboto v Velenju

NOVICA 26.09.2022

Športna zveza Velenje vabi v sodelovanju s Kolesarskim društvom Lignit na tekmo državnega pokala Pumpaj Slovenija s spremljevalnim in dobrodelnim programom GRBINE SO FINE.

• Dirka Pumpaj Slovenija šteje za točke slovenskega pumptrack pokala
  • Spremljevalni in dobrodelni program GRBINE SO FINE je brezplačen animacijski program, kjer se bodo lahko najmlajši otroci (od 4 do 8 let) preizkusili na spretnostnem poligonu v sedmih Foksijevih kolesarskih izzivih. Spremljal in spodbujal jih bo lisjak Foksi maskota OKS-ZŠZ, ki je za vse vztrajne pripravil posebno pozornost.
  • Z dobrodelno akcijo En krog za razvoj se bo na lokalnem pumptrack poligonu v času dogajanja izvedlo dobrodelno kolesarjenje.

Več informacij: www.facebook.com/events/1265284490905353/

Vabljeni! Se vidimo!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!