Za zaključek sezone Pumpaj Slovenija 2022 prvi obisk na pumptracku v Velenju

NOVICA 05.10.2022

Na pumptracku v parku med Pako ter osnovno šolo Antona Aškerca, glasbeno šolo in gimnazijo je bilo minulo soboto veselo ves dan. Po deževnem tednu je sledila sončna in topla sobota, pumptrack je prve kolesarje že pričakal suh in tako je ostalo do konca dne, ko so se za zadnje vožnje in razglasitev prižgali žarometi.

Na tekmovalni strani sporeda je bila na sporedu šesta in zadnja dirka v sezoni za točke državnega pokala Pumpaj Slovenija. Blizu 70 tekmovalcev vseh kategorij se je z vožnjami na čas merilo na skoraj celotni razpoložljivi dolžini steze v obeh pentljah.

Več na: www.mtb.si/novice/za-zakljucek-sezone-pumpaj-slovenija-2022-prvi-obisk-na-pumptracku-v-velenju/

Foto: Mtb.si Foto: Mtb.si