Botrstvo v športu - razpis štipendij 2023

NOVICA 28.11.2022

Obveščamo vas, da je bil dne 28. 11. 2022 objavljen razpis Botrstva v športu za pridobitev štipendije v letu 2023. Na razpis se lahko prijavijo mladi športniki, ki so uspešni na področju športa in izobraževanja.

Botrstvo v športu je program, ki so ga vzpostavili Zveza Prijateljev mladine Ljubljana Moste-Polje, Olimpijski komite Slovenije – Združenje športih zvez in Fundacija Miroslava Cerarja za športnike iz socialno šibkih okolij.

Vsi, ki bi želeli pridobiti štipendijo Botrstva v šport za leto 2023, morajo pravočasno oddati vlogo in predložiti vse potrebne podatke in dokumente. Kasnejše dopolnjevanje vlog namreč ni možno.

Rok za oddajo vloge je v četrtek, 29. december 2022.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!