Velenjčanka Gloria Kotnik vabi na strokovno predavanje o zlatu in srebru

NOVICA 15.05.2023

Malo kdo ve, da se Gloria ne spozna samo na barvo medalje, ampak je s pomočjo njenega sponzorja, podjetja Elementum, prejela veliko znanja tudi o pravemu zlatu in srebru.
Ker je pravih informacij o dejanskemu stanju inflacij, kaj se dogaja z dolarjem, eurom in kako sta lahko zlato in srebro najboljši prijatelj v času kriz premalo, so se skupaj odločili, da za vas pripravijo BREZPLAČNO strokovno predavanje pod okriljem podjetja Elementum, ki so svetovali tudi njej in imajo res veliko znanja in informacij.
.
Vabljeni!!
Več informacij in prijavnico najdete na POVEZAVI.