ŠPORTNA ZVEZA VELENJE


“Winning isn’t everything, but wanting to win is.” — Vince Lombardi


Rezultati področnega tekmovanja v odbojki na mivki za starejše dečke in deklice

NOVICA 06.09.2023



V torek, 5. 9. 2023 je na igriščih TRC Jezero in Sončni park (pri kotalkališču) potekalo področno tekmovanje v odbojki za starejše dečke in deklice.

Pri dečkih so se najbolje odrezali učenci OŠ Anton Aškerc. Drugo mesto so osvojili učenci OŠ Nazarje, tretje pa učenci OŠ Miha Pintar Toledo.

Pri deklicah so prvo mesto osvojile učenke OŠ Mozirje pred drugovrščeno ekipo učenk OŠ Miha Pintar Toledo. Za tretje mesto pa so odlično odigrala dekleta iz OŠ KDK Šoštanj.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na POVEZAVI.

Na polfinalno tekmovanje sta se pri starejših dečkih uvrstili ekipi OŠ ANTON AŠKERC in OŠ NAZARJE, pri starejših deklicah pa ekipi OŠ MOZIRJE in OŠ MIHA PINTAR TOLEDO.

Čestitamo! 

OŠ Anton Aškerc

Koledar dogodkov

Janja Garnbret predstavila 24-urni plezalni maraton za Botrstvo v športu

DOGODEK
Janja Garnbret bo v vlogi ambasadorke Botrstva v športu 22. in 23. avgusta pripravila edinstven športno-dobrodelni dogodek – plezalni maraton.