Slovenija : Francija - kvalifikacije za EP v rokometu

NOVICA 14.02.2024

Z velikim navdušenjem napovedujemo prihajajoči vrhunski športni dogodek - tekmo ženskega rokometnega dvoboja med reprezentancama Slovenije in aktualnimi svetovnimi ter olimpijskimi prvakinjami iz Francije.

Tekma, ki bo potekala 29. februarja, bo v velenjski Rdeči dvorani gostila izjemne športne talente in navdušila občinstvo z napeto igro ter strastnimi nastopi obeh ekip.

Organizatorji, ŠRZ Rdeča dvorana Velenje v sodelovanju s Športno zvezo Velenje ter Rokometnim klubom Gorenje Velenje in Ženskim rokometnim klubom Velenje, si zastavljamo cilj ustvariti pravi športni spektakel, ki bo dvignil prah in navdušil širšo javnost.

Karte so že v prodaji: TUKAJ!

Se vidimo v Rdeči dvorani Velenje!