Velenjski paraplavalci dosegli odlične uvrstitve

NOVICA 25.03.2024

Velenjski "srčni" paraplavalci Urban, Alen in Luka pocasi zaključujejo svoje nastope na #Worldtrisomegames v Anataliji. Odplavali so celo vrsto osebnih rekordov in si z njimi priplavali odlične uvrstitve.

Urban je bil najboljši na 200 prsno, 13. mesto in 5.mesto v master kategoriji, Alen na 100 hrbtno 24. in 8.mesto v masters kategoriji in Luka na 200 m kravl 32. in 21. v senior kategoriji. Skupaj z Janom so se uvrstili med 10 najboljših štafet na svetu.

Iskrene čestitke!

Vir: Paraswimming Velenje