Za mlajše selekcije RK Gorenja Velenja popoln rokometni vikend

NOVICA 08.04.2024

Tekmovalno soboto so z zmago odprli starejši dečki A. Proti vrstnikom iz Kopra so slavili z rezultatom 24:21.

Z odlično igro so se novih dveh točk veselili starejši dečki B, ki so z rezultatom 31:20 slavili proti vrstnikom iz Velike Nedelje!

Novo zmago so zabeležili tudi kadeti. Z rezultatom 32:31 so premagali vrstnike iz Ribnice!

Mlajši dečki B so v Radovljici odigrali dve tekmi, in sicer proti domačinom in vrstnikom iz Brežic! Fantje so prikazali dobro in borbeno igro!

Čestitke vsem osicam!

Vir: RK Gorenje Velenje

Foto: RK Gorenje (kadeti) Foto: RK Gorenje (starejši dečki A) Foto: RK Gorenje (starejši dečki B) Foto: RK Gorenje (mlajši dečki B)