Športnik leta 2023 v Mestni občini Velenje

NOVICA 05.04.2024

Na prireditvi Športnik leta 2023 v Mestni občini Velenje smo razglasili najboljše športnice in športnike.

Športnica leta je Janja Garnbret (Šaleški alpinistični odsek Velenje), športnik leta pa je Dino Subašić (Atletski klub Velenje), ekipa leta RK Gorenje Velenje, športnica invalidka Diandra Bekčić (Karate klub Velenje)in športnik invalid Gorazd Franček Tiršek (Strelsko društvo Mrož)

Razglašeni so bili tudi najboljši športniki v mladinskih kategorijah za leto 2023. Športnica mladinka je Sara Navodnik (Triatlon klub Velenje), športnik mladinec Lovro Črep (Šaleški alpinistični odsek Velenje), športnica invalidka mladinka Tonja Berložnik in športnik invalid mladinec Gašper Glušič (oba Plavalni klub Velenje). Športnica kadetinja Najya Hana Jukić, športnik kadet Miha Princl (oba Plavalni klub Velenje) Športnica in športnik leta 2023 v neolimpijskih disciplinah sta postala Staša Lipnik in Dean Vukančič (oba člana Taekwon-do & Kickboks klub Skala Velenje).

Iskrene čestitke vsem prejemnikom priznanj!