Uspešno izpeljano planinsko orientacijsko tekmovanje v Velenju

NOVICA 18.04.2024

Planinsko društvo Velenje je v sodelovanju z Naravovarstveno zvezo Smrekovec v soboto, 13. aprila 2024 organiziralo in uspešno izpeljalo PLANINSKO ORIENTACIJSKO TEKMOVANJE V VELENJU.
Tekmovalo je 32 ekip, skupaj 112 tekmovalcev.

PD Velenje je imelo na tekmi 5 osnovnošolskih, 1 srednješolsko, 1 veteransko in 1 družinsko ekipo. Med prve tri so se uvrstili: obe ekipi OŠ Šalek, ki sta osvojili prvo in tretje mesto v kategoriji A, ekipa OŠ Gustava Šiliha, ki je osvojila drugo mesto v kategoriji B, veteranska ekipa Lapi, ki je slavila v kategoriji E ter družina Strupeh, ki je v svoji kategoriji dosegla tretje mesto.