Pričela se je Državna sabljaška liga v floretu
NOVICA
17.10.2024
Včeraj se je v Ljubljani odvil prvi krog Državne sabljaške lige v floretu.
Na tekmovanju sta se dodobra nasabljala Leo Čretnik in Jerneja Čretnik. Leo je zasedel peto mesto, Jerneja pa je bila sedma.
Čestitke in srečno v novi sezoni!
Vir: Sabljaški klub Rudolf Cvetko
Foto: Sabljaški klub Rudolf Cvetko
Foto: Sabljaški klub Rudolf Cvetko
Koledar dogodkov
Kolesarska dirka po Sloveniji se letos začenja v Velenju!
DOGODEK
V sredo, 17. junija bo Velenje gostilo start 1. etape ene največjih športnih prireditev v Sloveniji.