Tri mlade velenjske rokometašice na evropskem prvenstvu v rokometu
NOVICA
08.07.2025
Slovenske rokometašice do 19 let so odpotovale v Črno goro, kjer jih od jutri naprej čakajo nastopi na evropskem prvenstvu v rokometu!
Barve Ženskega rokometnega kluba Velenje bodo v Črni gori branile Tara Berlak, Manca Krevh in Sabina Čakš!
Srečno punce!
Vir: ŽRK Velenje
Foto: Rokometna zveza Velenje
Koledar dogodkov
Kolesarska dirka po Sloveniji se letos začenja v Velenju!
DOGODEK
V sredo, 17. junija bo Velenje gostilo start 1. etape ene največjih športnih prireditev v Sloveniji.