Smučarski skoki - Najmlajši odlični v Kisovcu

NOVICA 26.01.2017

V sredo, 25. 1. 2017, je v Kisovcu potekal regijski pokal, na katerem so zopet zelo dobro nastopali tudi člani SSK Velenje.

V kategoriji Cicibank do 9 let je bila Iza Faletič 2., Živa Živic pa 3. Med Cicibani do 9 let je bil najboljši Mark Kreže na 4. mestu, na 5. je bil Anže Brecl, 12. Aljaž Samec ter 15. Cene Brglez.

V kategoriji dečki do 10 let je bil na 4. mestu Liam Magdič, na 5. pa Nik Tovornik.

V kategoriji dečkov do 11 let je bil na 3. mestu Žiga Gajster, na 4. mestu pa je bil Enej Faletič.

V kategoriji deklic do 13 let je Kaja Toplak zasedla 3. mesto. Prav tako je 3. mesto zasedel Patrik Hladin v kategoriji dečkov do 12 let.

Čestitke vsem!

Vir: SSK Velenje