Deskanje - Nove preizkušnje deskark prostega sloga

NOVICA 02.02.2017

Naslednje preizkušnje svetovnega pokala za deskarje in deskarke prostega sloga gosti Mammoth v ZDA, kjer so bile včeraj zvečer po našem času na sporedu kvalifikacijske vožnje v dveh disciplinah. Na obeh je slovenske barve zastopala Eva Kralj.

Najprej je prišel na vrsto snežni park, kjer je Eva je z oceno 21.33 prišla na 25. mesto.

Pet ur kasneje so se deskarke pomerile še v kvalifikacijah snežnega žleba, kjer je Eva Kralj z oceno 29.00 prišla na 32. mesto.

Čestitamo!

Vir: www.sloski.si