Atletika - Naši atleti odlični na dveh državnih prvenstvih

NOVICA 06.02.2017

V soboto, 4.2.2017, se je v Celju odvijalo Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Odlično sta nastopila Dino Subasič, ki je postal državni prvak v troskoku, ter Nea Meh, sicer še vedno pionirka, ki se je uvrstila v finale teka na 60 m.

V nedeljo, 5.2.2017, pa je v Ljubljani potekalo Prvenstvo Slovenije v ekipnem in posamičnem mnogoboju.

Naša ekipa je bila odlična. Osvojili smo zasluženo 2. mesto med vsemi klubi v Sloveniji. 1. mesto je osvojilo AD Mass iz Ljubljane.

Vsi mladi so se odlično borili, izboljševali svoje osebne dosežke v vseh tekmovalnih disciplinah mnogoboja: 60 m, 600 m, skok v daljino in suvanje težke žoge.

Med posamezniki se je najbolje odrezal Aljaž Kos, ki je osvojil 5. mesto, med dekliškimi ekipami, pa sta le za malo zgrešili bron Tinkara Miklavžin in Hana Marovt, ki sta osvojili nehvaležno četrto mesto.

Čestitke vsem!

Vir: Atletski klub Velenje