Rokomet - Gorenje Velenje klonilo proti Vardarju in Nexeju

NOVICA 09.02.2017

Rokometaši Gorenja Velenja so v razmaku treh dni v Ligi SEHA Gazprom doživeli dva boleča poraza. V nedeljo jih je v domači dvorani v zadnjih minutah ugnal Vardar (29:31), podobna usoda pa jih je doletela na praznično sredo v Našicah, kjer so proti Nexeju, neposrednemu konkurentu za šesto mesto na lestvici klonili s 27:29.

Do konca nastopov v krstni sezoni Lige SEHA Gazprom slovenske podprvake čakajo še štiri tekme, prva čez slaba dva tedna. V torek, 21. februarja, bodo gostovali v Skopju pri Metaurgu, temu pa bosta nato hitro sledili še domači tekmi z beloruskim Meškovom (25. februar) in slovaškim Tatranom (1. marec). Na nove preizkuse se bodo Velenjčani do nedelje pripravljali v Podčetrtku.

Vir: RK Gorenje Velenje

Foto: RK Gorenje Velenje Foto: RK Gorenje Velenje