Judo - uspešni na državnem prvenstvu

NOVICA 08.05.2017

V soboto, 6.5.2017, je v Kranju potekalo državno prvenstvo za starostno skupino U-12 ter U-23.

Najprej so nastopili starejši in naš klub je tokrat zelo uspešno zastopala Veronika Mohorič, ki je svoji zbirki medalj dodala še eno zlato medaljo in s tem postala državna prvakinja do 23 let.

Popoldan pa so prišli na vrsto naši mladi judoisti, ki so tokrat še posebaj pokazali svojo borbenost.
Prva se je dokazala Eva, ki je morala priznati premoč nasprotnici šele v finalu in tako osvojila 2.mesto. Kot druga punca pa je presenetila Tinkara, ki je po sicer slabem zacetku odlično izpelajla repasažne borbe in osvojila 3.mesto.

Niso pa se izkazale samo punce, tudi fantje so se uspešno borili in si z težkimi borbami priborili naslednje rezultate:
Ilan Praznik - 1.mesto
Vid Pustinek - 3.mesto