[Sabljanje] Iza Šerc in Mark Poprask odlična v Zagrebu

NOVICA 07.10.2021

Po tekmovalnem premoru, ki je trajal čisto predolgo, sta se Iza Šerc in Mark Poprask, člana Sabljaškega kluba Rudolf Cvetko Velenje,  prva opogumila odpotovati v tujino in se otresti tekmovalne rje na mednarodnem turnirju Kup Velesajma 2021 v Zagrebu. Nedelja je bila tako spet obarvana tekmovalno.

Iza je nastopila v kategoriji floret članice U23 in zasedla končno 8. mesto, Mark pa je v kategoriji floret kadeti naredil par korakov več.

Prikazana forma je tokrat zadostovala za najvišjo stopničko in zasluženo zlato medaljo.

Obema tekmovalcema čestitamo za uspešna nastopa!

Vir: Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje

Foto: Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje Foto: Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje Foto: Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje