Rezultati OTROŠKE OLIMPIJADE 2023

NOVICA 30.05.2023

V četrtek, 25. maja 2023, je na Mestnem stadionu ob jezeru potekala otroška olimpijada 2023, kjer so se na ekipnem atletskem tekmovanju pomerili učenci in učenke velenjskih osnovnih šol. Prav vsi so se trudili po svojih najboljših močeh in tako poskušali čim bolje zastopati svojo šolo.

Rezultate tekmovanja si lahko ogledate na POVEZAVI.

V ekipnem tekmovanju je po seštevku točk vseh disciplin zmagala OŠ Anton Aškerc, sledile pa so ji: 2.mesto - OŠ Gorica, 3. mesto - OŠ Livada, 4. mesto - OŠ Miha Pintar Toledo, 5.mesto - OŠ Šalek in 6.mesto - OŠ Gustav Šilih.

Podrobnejše rezultate v ekipnem seštevku si lahko ogledate na POVEZAVI.

Fotogalerijo dogodka si lahko ogledate TUKAJ.

Vsem učencem in učenkam čestitamo!

OŠ Anton Aškerc OŠ Gorica OŠ Livada OŠ Miha Pintar Toledo OŠ Šalek