Člani Atletskega kluba Velenje uspešni na Mednarodnem mitingu

NOVICA 31.05.2023

V bistriškem športnem parku je v soboto, 27. maja 2023 v zelo lepem vremenu in odličnem vzdušju potekal 23. Mednarodni atletski miting »Slovenska Bistrica 2023«, ki je bil prvič del izziva svetovne celinske serije (World Athletics Continental Tour Challenger). Na mitingu je nastopilo 331 atletov in atletinj iz Slovenije in iz tujine.

Mitinga se je udeležilo nekaj članov Atletskega kluba Velenje, ki so dosegli lepe rezultate.

1. mesto - Agata Zupin, 400 m ovire (56,01)
3. mesto - Dino Subašić, daljina (7,49 m)
5. mesto - Nika Jenko, 100 m (12,19)
5. mesto - Tilen Ovnicek, 100 m (10,58)
5. mesto - Jaka Pogorevc, 800 m (1:53,91)

Jerneja Smonkar pa je na mednarodnem mitingu v Španiji s časom 2:03.54 osvojila odlično 5.mesto! Bravo Jerneja.

Čestitke vsem!

Vir: Atletski klub Velenje

Foto: Atletski klub Velenje (Dino Subašić)