Pregled novic

SMUČARSKI SKOKI - BRECLOVA 17. IN 19. NA KONTINENTALNEM POKALU V NEMČIJI

NOVICE 27.08.2016
Jerneja Brecl 17. in 19. na Kontinentalnem pokalu za ženske (COC) v v nemškem Oberwiesenthalu.
Preberi več...

SMUČARSKI SKOKI - TEKMA ZA CELINSKI POKAL

NOVICE 25.08.2016
Peto mesto Aljaža Osterca na celinskem pokalu v smučarskih skokih

NOGOMET - DOMA OSTALI PRAZNIH ROK

NOVICE 21.08.2016
V 6.krogu prve lige TS so se nogometaši NK Rudar doma pomerili z ND Gorico in kljub boljši predstavi nesrečno izgubili z 2:1

NOGOMET - POKAL SLOVENIJE - SUVERENA ZMAGA RUDARJA V LENARTU

NOVICE 18.08.2016
Po nedeljski zmagi v Ljubljani so nogometaši NK Rudar včeraj v 1.krogu pokala Slovenije premagali NK Lenart in se s suvereno zmago uvrstili v 2.krog tekmovanja

REKREACIJA - MILAN VIVOD IN BOŽA MEŽA ODLIČNA NA GORSKEM TEKU NA KRVAVEC

NOVICE 16.08.2016
Tek na Krvavec - med veterani je Milan Vivod osvojil prvo mesto in Boža Meža pa drugo mesto v enem najtežjih gorskih tekov za rekreativce

ATLETIKA - KRSTNI OLIMPIJSKI NASTOP MAJE MIHALINEC NA 200 M

V Riu najhitrejša Slovenka Maja Mihalinec, članica Atletskega kluba Velenje je končala svoj olimpijski debi

NOGOMET - JUNAŠKA PREDSTAVA RUDARJA ZA ZMAGO SREDI LJUBLJANE

NOVICE 15.08.2016
V 5.krogu prve lige TS so se nogometaši NK Rudar v Ljubljani pomerili z Olimpijo in jo premagali z rezultatom 2:0

PLEZANJE - EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO V BALVANSKEM PLEZANJU

NOVICE 12.08.2016
V Langenfeldu je 5. in 6. avgusta potekalo evropsko mladinsko prvenstvo v balvanskem plezanju

NOGOMET - PROTI DOMŽALAM BREZ TOČK

NOVICE 08.08.2016
V 4.krogu prve lige TS so se nogometaši NK Rudar doma pomerili z Domžalami in izgubili z rezultatom 2:0

PLEZANJE - MLADINSKI EVROPSKI POKAL V BALVANSKEM PLEZANJU

NOVICE 01.08.2016
V L’Argentierju v Franciji je 26. in 27. julija potekala še zadnja balvanska tekma mladinskega evropskega pokala 2016